O týmu

Jsme nově založený fotbalový klub, který má velké ambice. Řada fotbalových a sportovních osobností se domluvila, že obnoví slávu fotbalového VOCHOVA a začali jednat, plánovat, vymýšlet....., ale co je nejdůležitější i realizovat. Verva s jakou se do toho obuli je fascinující a jestliže to všem vydrží, má náš tým našlápnuto ke skvělé budoucnosti a výsledkům. Těšíme se na podporu našich fanoušků a hlavně občanů města VOCHOV.

Sportovní areál:

Začalo se domácím areálem. Každý víkend, každý týden se uskutečnily brigády, na kterých se natíralo zábradlí, vylepšovaly šatny a samozřejmě i hospoda prochází mírnou rekonstrukcí, aby se mohla otevřít a přivítat místní občany a návštěvníky z okolí, kteří se chtějí jen zvědavě podívat na kvalitní fotbal.

Samotný tým:

Když se připravilo zázemí, bylo důležité, aby zde hrál kvalitní tým. V přípravných zápasech se ukázalo, že tým má kvalitu na to, dostat se do vyšších soutěží během pár let, teď je důležité, aby parta fungovala na jedničku a hlavně stabilně.

Sponzoři:

Nedílnou součástí dobře fungujícího fotbalového klubu jsou i sponzoři. Každý z nich přispěje rukou k dílu, propagací nebo jiným materiálním způsobem. Ostatní budou moci přispívat finančně, což je neméně důležité.
Každý ze sponzorů bude moci využít reklamních ploch areálu.